התקשרו עכשיו

שיש גרניט פורצלן למטבח

מדוע יותר ויותר ישראלים בוחרים לקנות שיש גרניט פורצלן למטבח שלהם ? יש מגוון סיבות עליהן ניתן לחשוב, בין אם בגלל העמידות, המראה החיצוני, קלות הניקוי או התחושה העוצמתית שהוא מעניק לבית. גרניט פורצלן אינו מתאים בהכרח לכל לקוח ולכל מטבח. כיצד תדעו האם זהו המשטח שמתאים לכם ? מדוע יותר ויותר ישראלים בוחרים לקנות שיש גרניט פורצלן למטבח שלהם ? יש מגוון סיבות עליהן ניתן לחשוב, בין אם בגלל העמידות, המראה החיצוני, קלות הניקוי או התחושה העוצמתית שהוא מעניק לבית. גרניט פורצלן אינו מתאים בהכרח לכל לקוח ולכל מטבח. כיצד תדעו האם זהו המשטח שמתאים לכם ? 

הפתרון הוא פשוט: תוכלו לגשת עוד היום אל אולם התצוגה של חברת אנצ׳ה, להתרשם במו עיניכם ממגוון סוגי השיש למטבחים, ללמוד במה שונה גרניט פורצלן מגרניט טבעי או מאבן קיסר ולבדוק האם הדבר מתאים לכם. המומחים שלנו ישמחו לסייע ולהתאים עבורכם את הפתרון המושלם.

שיש גרניט פורצלן נאוליט למטבח

יותר מעוד שיש גרניט פורצלן למטבח

משטח הגרניט פורצלן אותו תוכלו למצוא אצלנו באנצ׳ה הינו משטח אשר הפך לפופולרי במיוחד בקרב ישראלים בשנים האחרונות. משטח זה מהווה חידוש טכנולוגי מרשים אשר מציע יתרונות רבים כמו :

  • עמידות לטמפרטורות גבוהות – כך שתוכלו להניח על השיש סירים רותחים בלי שיגרם נזק למשטח.
  • ללא נקבוביות – בשונה ממספר סוגי שיש בהם יש נקבוביות הסופחות נוזלים, הרי שהגרניט פורצלן הינו בעל רמת ספיגה הקרובה לאפס כך שלא יישארו בו כל סימנים.
  • עמידות לשריטות – כעת תוכלו לעבוד ישירות על המשטח ללא חשש כי תשרטו אותו.
  • מספר רמות גימור –  שיש גרניט פורצלן מציע לכם לבחור בין גימור מט מוחלט, מט עם שכבת אמייל דקה המרככת את המראה החיצוני, גימור מבריק למראה קלאסי או גימור מחוספס המעניק למשטח מראה חי וטבעי. יש לזכור כי משטח מבריק פחות עמיד לשריטות אך עדיין מציע עמידות טובה יותר ביחס למשטחים אחרים.

גרניט פורצלן למטבח

אנצ׳ה – מחוללים ניסים במטבח

השיש של אנצ׳ה הוא הדבר לו מחכה כל חובב עיצוב וכל אדם אשר אוהב לבשל בסביבה אלגנטית, מרשימה ומרהיבה. השימוש בגרניט פורצלן יפיח רוח חיים בכל מטבח, יתאים בצורה מושלמת לכל עיצוב ויעניק לו עמידות רבת שנים.

מוזמנים להתקשר ולהתייעץ איתנו גם בטלפון 0778041882 או אפילו להשאיר לנו הודעה ונחזור אליכם.

קידום אורגני בניית אתרים

לכל שאלה או פנייה השאירו פרטיכם ונחזור בהקדם

Call