התקשרו עכשיו

שיש בחיפה: להתוודע לסוגי השיש השונים

חברות שונות מבצעות עבודות שיש בחיפה ובצפון, אך חברת אנצ'ה היא מיוחדת במינה. מעוניינים לשדרג את המדרגות המחברות בין מפלס אחד למשנהו? מעוניינים לחדש את משטחי העבודה במטבח? עושים שינוי בחדר הרחצה וצריכים שיש? כדי לעצב את חדרי הבית וליצור נראות מרשימה ואסתטית, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל אנצ'ה – טבעי שזה שיש. חברה זו חורטת על דגלה סטנדרט עבודה ברמה גבוהה כמו גם מעניקה מענה איכותי וזריז בפריסה ארצית.

 

בעת מעבר לדירה חדשה אנו משקיעים מחשבה רבה על הדרך בה נמקם את מוצרי האלקטרוניקה שלנו, היכן ישנו הילדים והאם הווילונות מתאימים לסלון. לצד היבטים אלו ואחרים, חשוב לא פחות להקדיש תשומת לב לאופן בו נעצב את משטח העבודה של המטבח שלנו כמו גם חומרי הגלם מהם ייצרו ויתקינו את הכיורים. עוברים בתקופה הקרובה לדירה חדשה? מעוניינים לרענן את הבית בו אתם גרים כעת? כך או כך, כדי להתחיל במלאכת העיצוב, אנו נעשה עבורכם מעט סדר בבלגן – ונתאר בקצרה את סוגי השיש הקיימים בפגישת ייעוץ.

ראשית כל חשוב להבהיר – המונח "שיש" (למרות היותו שגור אצלנו כישראלים בתיאור משטחי עבודה) לא מדויק. שיש הינה אבן רכה יותר מהגרניט אליו מתכוונים רוב האנשים כאשר הם מתכוונים למשטחי עבודה למטבח.
אבן השיש הטבעית אינה מתאימה למשטחי עבודה אלא מותאמת יותר לריצוף ולמשטחי חדרי רחצה בזכות מחירה הנוח יותר.

חומרי הגלם בתחום השיש מתחלקים בין אלו הטבעיים לבין אלו מעשי ידי אדם. גרניט, לדוגמא, שייך לקבוצה הראשונה. סוג משטח זה עשוי מסלע הגרניט; סלע המוכר גם בתור סלע יסוד טבעי. בשל העובדה שחומר זה אינו מעובד הטקסטורות יהיו שונות בין לוח ללוח כך שתמיד המשטח שלכם יהיה מיוחד.

עם זאת, נדגיש כי ישנם סוגים שונים של משטחים המעובדים באופן מלאכותי, כאשר דקטון הוא אחד מהם. הדקטון הינו משטח הנוצר לאחר דחיסת חומר הגלם הטבעי בטמפרטורות גבוהות – מה שמקנה לחומר ולדומים לו עמידות יוצאת מן הכלל.

בנוסף לכך, ישנם מבוססי הקוורץ כגון אבן קיסר. משטח זה הינו סינטטי והוא מופק מאבן קוורץ טבעית לצד פיגמנטים ופולימרים. בשל כך, משטח זה מגיע במגוון רחב של טקסטורות, גימורים וצבעים.

 

ליווי צמוד – משלב התוכניות ועד הביצוע

קיימים, כיום, סוגים רבים של משטחי שיש למטבח. בין אם הם טבעיים או סינטטיים, כל אחד מהם נושא ביתרונות משלו. בשל כך, כדי להבין איזה משטח שיש מתאים לחדרי הבית שלכם, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת אנצ'ה טבעי שזה שיש בע"מ. חברה זו מחזיקה במלאי מרשים וזמין של משטחי עבודה ואף מבצעת את ההתקנה הנדרשת בהתאם לרצונו של הלקוח – תוך עמידה בסטנדרט עבודה מרשים.

קידום אורגני בניית אתרים

לכל שאלה או פנייה השאירו פרטיכם ונחזור בהקדם

Call