התקשרו עכשיו

סוגי שיש למטבח

ככל שהשנים עוברות כך נושא הבחירה הופך ליותר ויותר קשה משום שכמות האפשרויות לבחירה רק הולכת וגדלה. גם כאשר תיגשו לבחון נושא כמו סוגי שיש למטבח תגלו מאות סוגים אפשריים כאשר לכל סוג יש אינספור צבעים, טקסטורות, גדלים, עוביים ומאפיינים אחרים אשר יאפשרו לכם להתאים את השיש בצורה מושלמת למטבח הקיים. מגוון האפשרויות אמנם מבלבל את האדם הממוצע אך עבור מומחים לשיש מדובר ביתרון ענק המאפשר להם למצוא את הפתרון המושלם לכל עיצוב. זהו הזמן לפנות אל המקצוענים של אנצ׳ה אשר יעשו לכם סדר וידריכו אתכם לעבר הבחירה הנכונה.ככל שהשנים עוברות כך נושא הבחירה הופך ליותר ויותר קשה משום שכמות האפשרויות לבחירה רק הולכת וגדלה. גם כאשר תיגשו לבחון נושא כמו סוגי שיש למטבח תגלו מאות סוגים אפשריים כאשר לכל סוג יש אינספור צבעים, טקסטורות, גדלים, עוביים ומאפיינים אחרים אשר יאפשרו לכם להתאים את השיש בצורה מושלמת למטבח הקיים. מגוון האפשרויות אמנם מבלבל את האדם הממוצע אך עבור מומחים לשיש מדובר ביתרון ענק המאפשר להם למצוא את הפתרון המושלם לכל עיצוב. זהו הזמן לפנות אל המקצוענים של אנצ׳ה אשר יעשו לכם סדר וידריכו אתכם לעבר הבחירה הנכונה.

שיש אבן קיסר אפור כהה מנוקד

אילו סוגי שיש למטבח תוכלו למצוא באנצ׳ה ?

להלן מספר סוגי שיש נפוצים אותם תוכלו למצוא באולם התצוגה שלנו :

  • גרניט פורצלן – חומר המפותח בטכנולוגיה חדשה אשר מצליח לעמוד בכל מבחן שתציבו לו. המשטח עמיד לקרינת UV ועל כן שומר על צבעו, עמיד בפני חום וקור קיצוני, חומרי ניקוי כימיים, שריטות וכל מפגע אחר.
  • משטחי קוורץ – מגיעים במגוון ענק של סוגים, צבעים ומאפיינים כאשר משותף להם הוא המחירים הנוחים והאפשרות להתאימם לכל עיצוב קיים.
  • גרניט טבעי – אחד החומרים החזקים ביותר בטבע, מציע עמידות יוצאת דופן, לא סופח כתמים, קל לניקוי, עמיד בפני חומרים כימיים וניתן להתאמה לכל מידה.

קצרה היריעה מלפרט את כל סוגי השיש שתוכלו למצוא אצלנו לכן אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם במו עיניכם מן המגוון המרשים.

שיש קיסר קרם מנוקד

אנצ׳ה – הבחירה של המקצוענים

אנו באנצ׳ה מאמינים כי ללקוחותינו מגיע ליהנות מן השיש האיכותי ביותר ומתמחים בהזמנות מותאמות אישית כמו גם בהתקנה של השיש בכל רחבי הבית. לרשותנו מכונת CNC מתקדמת המאפשרת לבצע חיתוך מדויק ברמה של מילימטרים בעזרת לייזר חדיש.

בכל רגע נתון תמצאו אצלנו מלאי זמין של מגוון משטחים מרהיבים, שירות אישי והקפדה על הסטנדרט הגבוה ביותר. אין פלא כי אנשי מקצועי רבים דוגמת אדריכלים ומעצבים בוחרים לפנות אל שירותינו. הנכם מוזמנים לעשות את הבחירה של המקצוענים ולהגיע להתרשם ממגוון סוגי שיש למטבח.

 

מוזמנים להתקשר ולהתייעץ איתנו גם בטלפון 0778041882 או אפילו להשאיר לנו הודעה ונחזור אליכם.

קידום אורגני בניית אתרים

לכל שאלה או פנייה השאירו פרטיכם ונחזור בהקדם

Call