התקשרו עכשיו

טרנדים חדשים בעולם השיש

החלטתם לשדרג את עיצוב הבית ולא בטוחים היכן להתחיל?

השיש הפך זה מכבר לחלק בלתי נפרד מחיינו ואין מטבח שלא מתהדר בנוכחותו של משטח שיש ייחודי. כעת, הודות לחברת שיש גוליצקי בע"מ, תוכלו גם אתם לעצב מחדש את הבית בעזרתו של שיש ייחודי בהתאמה אישית. הטכנולוגיה המודרנית, שימוש בחומרי הגלם המובילים בעולם ומחויבות ללא פשרות ללקוח מאפשרת לשיש גוליצקי בע"מ לספק לכל אדם את התוצר המושלם, גם אם עד כה הוא היה רק בגדר חלום בלתי ממומש.

עיצוב מתפתח בהתאמה אישית

החיים משתנים ללא הרץ וכל מה שנותר לנו זה להמשיך ולהשתנות יחד איתם ולהתפתח מבחינה אישית. כך שלצד השנים החולפות, אנשים רבים יבחרו לשדרג את ביתם מסיבות שונות. בין אם אתם מעוניינים בשיפוץ לביתכם, במידה ואתם מעוניינים להעלות את מחיר הדירה למכירה ובמידה ואתם נכנסים לבית חדש ומעוניינים להפוך אותו לבית חלומותיכם, הרי שכיום תוכלו ליהנות ממגוון טרנדים ייחודיים שיספקו את המענה המדויק לכל צורך.

  • בוחרים בעתיד בהיר – העיצוב המודרני לבתים הופך עם השנים לנחלת הכלל, כך שנוכל למצוא אותו לא רק בבית יוקרה. בחירה בשיש בגוונים בהירים, בין אם כמשטח עבודה למטבח ובין אם לחיפוי קירות ומדרגות, יאפשר לכם ליהנות ממראה מרשים שמשתלב בצורה מדויקת עם עיצוב ביתכם.
  • רכות לצד עמידות – רוצים לשלב רכות בעיצוב הבית ולא בטוחים איך? בחירה בגוונים רכים ובעיצובים חלקים ככל האפשר של שיש יאפשרו לכם ליהנות מעיצוב נינוח ומזמין שעונה גם על צורך פונקציונלי. על גבי שיש זה לא תראו את סימני המים הנותרים גם במידה ושכחתם לנגב אותם.
  • גוונים עשירים וחמים – לצד העיצובים המודרניים, רבים בוחרים ללכת דווקא לכיוון ההפוך וליצור בביתם אווירה כפרית וחמימה יותר. תוכלו להקים לעצמכם פינת עבודה ייחודית במטבח אשר תתגאה בגוונים חמים ועשירים, אלו לרוב יהיו חומים ורכים יותר לעומת הטרנדים הקודמים בהם כיכב הגוון האפור.
  • עידן האבן – אם בעבר השיש היה נוכח רק בקרבת הכיור, הרי שכיום הטרנד העולמי לוקח אותנו קדימה ומציב את השיש כמעט בכל מקום. בין אם כמשטח עבודה צמוד לכיור, אי מיוחד בליבו של המטבח ואפילו על גבי הקירות וכתחליף למדפים יציבים ומעוצבים.

בוחרים בפונקציונליות מבלי להתפשר על העיצוב

חברת שיש גוליצקי בע"מ מבית חברת אנצ'ה הוותיקה מזמינה אתכם לחלום ולמצוא כאן את המענה הפרקטי לעיצוב ביתכם מחדש. זה הזמן לשדרג את המטבח או אפילו את חדרי השירותים ולהוסיף להם אמירה עיצובית ופונקציונלית אשר תלווה במשטחי שיש ייחודיים שיותאמו לכל בקשה שלכם.

קידום אורגני בניית אתרים

לכל שאלה או פנייה השאירו פרטיכם ונחזור בהקדם

Call