התקשרו עכשיו

חמישה טיפים לבחירת שיש למטבח

אז החלטתם לבנות את בית חלומותיכם או אולי אפילו פשוט לתת שיפוץ לבית הקיים, אתם צריכים עכשיו לגשת למשימה החשובה והמאתגרת של בחירת השיש למטבח שלכם שישמש כאחד האלמנטים הדומיננטיים ביותר בחלל המרכז בתוכו את ההכנות לחגים ומשמש כנשמת הבית לדיירים.

תחום השיש למטבחים שינה את פניו ללא הכר בשנים האחרונות ואף התחדש במשטחים חדשים המשלבים בתוכם את כל היכולות המופלאות של הטבע יחד עם טכנולוגיות מתקדמות, בזכות זאת השוק כיום מוצף באופציות ללא סוף שהופכות את הבחירה הנכונה לקשה מתמיד.

אנו באנצ'ה רוצים לסייע לכם בעזרת הניסיון וההיכרות העמוקה שלנו עם עולם השיש לתת לכם כמה נקודות חשובות שיש להתייחס אליהן בבחירת השיש כדי לעזור לכם לעשות את הבחירה הטבעית ביותר עבורכם.

הכירו את האפשרויות: הרבה אנשים לא מודעים לכך ש"שיש למטבח" הוא ביטוי קצר לעולם רחב.

למרות שהאסוציאציה הראשונה שקופצת לנו בראש הם פסלי שיש לבנים ונוצצים של דוד מתקופת הרנסנס חשוב להבין שישנם סוגים שונים של תערובות שלכל אחת תכונות המייחדות אותה.

כדי להכיר לעומק את סוגי המשטחים השונים תוכלו לקרוא במאמר שלנו "קצת על סוגי שיש למטבח" שרשמנו במיוחד עבור האנשים שרוצים להכיר את האפשרויות העומדות בפניהם ושם אנו מפרטים על סוגי השיש הנפוצים בשוק תוך הסבר על היתרונות והחסרונות של כל סוג.

גרניט טבעי למטבח

 

התחשבו בצבעי החלל שלכם: בין אם אתם מחליטים ללכת על שיש אבן קיסר או על גרניט פורצלן במטבח שלכם אתם תעמדו בפני אלפי גוונים וטקסטורות ותמצאו את עצמכם מתלבטים באיזה צבע לבחור.

חשוב לזכור ששיש בהיר יותר (כגון גווני בז' עדינים ולבנים למיניהם) יהיו "סלחניים" יותר לכתמי מים ששכחתם לייבש עם המטלית אחרי ששטפתם את הכלים לעומת צבעים דומיננטיים יותר כגון שחר או אדום שיכולים להיראות מאוד מרשימים אך יבליטו כל כתם ויאלצו אתכם לעבור עליו עם מטלית גם אם לא ממש בא לכם אחרי כל הבישולים של שישי.

בנוסף שימו לב שתמיד חשוב להתחשב באלמנטים הדומיננטיים בחדר שהם צבע הריצוף, הקירות ותוספות האלקטרוניקה הבולטות כגון הכיריים, התנור וכמובן המקרר. ריבוי של צבעי בסיס עלול ליצור חוסר סדר בעין ולהעמיס על החדר.

במטבחים קטנים אנו ממליצים ללכת על אופציות בהירות יותר שכן צבע דומיננטי עלול ל"הקטין" את מראה המטבח ולתת תחושה חנוקה מדי.

לעומת זאת צבעים בהירים "פותחים" את העין ומאפשרים מראה קליל יותר עם מרווח נשימה רחב.

משטח שיש למטבח

 

תחשבו על הפרקטיקה: אם אתם אנשים בשר ודם שמעוניינים באמת לבשל במטבח שלכם ולא מחפשים רק דקורציה זמנית אתם תצטרכו במוקדם או במאוחר להתמודד עם .התחזוקה והנקיון של השיש במטבח.

למרות שרובנו אוהבים את האקונומיקה בזכות החיטוי שלה חשוב שנדע שלא כל המשטחים יכולים לעמוד בכך וחלק מהמשטחים מצריכים זהירות רבה יותר מאחרים.

 

אחריות היצרן על המשטח: בשביל השקט הנפשי של כולנו עדיף שתהיה לכם אחריות על המשטח ישירות מהיצרן, אחריות זו תופעל במקרה של פגם בייצור השיש עצמו שעלול לבוא לידי ביטוי בסדקים תוך כדי שימוש סביר שלא ברור על מה ולמה הם צצו בכלל.

לכן חשוב להכיר בדיוק את שנות האחריות הקיימות על סוגי השיש, כל חברה מספקת תקופת אחריות שונה וכמובן שאחריות זו תקפה אך ורק אם המתקין הוא מורשה החברה.

 

הכינו תוכניות מראש: הדבר הקל ביותר הוא להגיע לאולם ולבקש שיתנו לכם מחיר "בערך" אבל כאן אתם פותחים פתח למצב בו המחיר המוערך הניתן לכם הוא נמוך במיוחד דווקא כדי "למשוך" אתכם ולאחר מכן כשאתם תקבלו את ההצעה תופתעו לגלות מגוון תוספות למחיר. כדי להימנע מהמצב המביך הזה הכי טוב הכינו מראש תוכנית מסודרת של המטבח כולל מידות כדי שיוכלו לספק לכם הצעה מסודרת המתאימה בדיוק למידות המטבח שלכם.

 

אחרי שקראתם קצת ונהייתם חכמים יותר בנושא השיש, אנחנו ממליצים לכם להקל קצת על עצמכם ולהתקשר אלינו כדי שנוכל לתת לכם את המידע המלא ולהדריך אתכם בבחירה.

מוזמנים להתקשר ולהתייעץ איתנו גם בטלפון 0778041882 או אפילו להשאיר לנו הודעה ונחזור אליכם.

 

קידום אורגני בניית אתרים

לכל שאלה או פנייה השאירו פרטיכם ונחזור בהקדם

Call