התקשרו עכשיו

גרניט פורצלן למטבח – איכות שתלווה אתכם שנים ארוכות

גרניט פורצלן למטבח הינו פתרון עיצובי ופונקציונלי כאחד; פתרון בו רבים בארץ משתמשים – ובצדק. מדוע? משום שמדובר בחומר גלם אותו ניתן ליצור ביעילות – וליהנות מיתרונותיו הרבים לאורך שנים רבות. משטח העבודה של המטבח סדוק או שבור? מתכננים לעבור לבית חדש וברצונכם לשדרג את המטבח? כך או כך, כדי שחלל זה ישרת אתכם על הצד הטוב ביותר, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת אנצ'ה. חברה זו חורטת על גדלה ערכי עבודה מרשימים, יסודיים ומקצועיים – תוך שמירה על היצירתיות ואפשרויות עיצוב ללא גבולות.

 

המטבח הוא אחד החדרים האהובים עלינו ביותר – ולא מדובר בהפתעה כלל וכלל. החל מבישול ארוחות הצהריים והערב, הכנת הכריכים לילדים או שמא מדובר בתכנון ארוחת שבת או חג – אין ספק שנעביר מספר שעות בחדר חשוב ומרכזי זה. עם זאת, וככל שנבלה בחדר זה זמן רב יותר, כך ייווצרו כתמים, סדקים ובעיות מסוגים נוספים. מעבר לכך, במקרים רבים משטחי העבודה בחדר זה נשחקים ואף אינם מצליחים לעמוד היטב בטמפרטורות הגבוהות המופיעות לצורך האפייה.

במקרים אלו, יהיה עלינו לחדש את העיצוב של החדר ואף לבחור את חומרי הגלם עבור העבודה היום-יומית שלנו. מעוניינים לשדרג את המטבח שלכם? אנו נמליץ לכם לבחור באפשרות הבאה: גרניט פורצלן. מדוע? תהליך הייצור של חומר גלם הינו ייחודי. כלומר, בשל העובדה שהוא מלאכותי ונוצר תוך שילוב פולימרים וחומרים אחרים, אין ספק שהוא מחזיק במגוון רחב של יתרונות:

  • אין סכנה שייווצרו בו סדקים או מפגעים אחרים כתוצאה מעבודה בטמפרטורה גבוהה. וזאת, בשל העובדה שמייצרים גרניט פורצלן על ידי חום גבוה במיוחד. כתוצאה מכך, מדובר בחומר גלם עמיד וחזק ביותר.
  • משטח זה הינו עמיד בפני קרני UV. בשל כך, במידה ומשטח העבודה מונח בקו ישיר מול החלון – לא תצטרכו לדאוג שמא צבעיו של המשטח ידהו או שמא הוא יישחק.

 

עבודות שיש איכותיות

גרניט פורצלן, המוכר גם בשמות אחרים כדוגמת הנאוליט, הינו חומר גלם מומלץ ביותר ונמצא בשימוש במטבחים רבים בארץ. אם גם אתם רוצים להתקין חומר גלם זה במטבח שלכם, אתם מוזמנים לפנות אל חברת אנצ'ה. חברה זו מחזיקה בניסיון ובוותק בן 30 שנה, כמו גם בחזון העיצובי לצורך ביצוע עבודות אבן ושיש איכותיות.

קידום אורגני בניית אתרים

לכל שאלה או פנייה השאירו פרטיכם ונחזור בהקדם

Call