התקשרו עכשיו

אנצה

אנצה – אין פשרות בדרך לתוצאה המרשימה

המגוון העצום של עיצובים לבית ולכל מקום בימינו עולה מדרגה עם חומרי הגלם המעולים ביותר שאפשר לחשוב עליהם.
כמי שעוסקים בכל ההיבטים של חומרי גלם מעולים אלה לבנייה ולעיצוב כבר 30 שנה, אנחנו גאים להציג לא רק ניסיון, אלא גם את הידע הנרחב ביותר בתחום.
גרניט ושיש על כל סוגיהם וקשת השימושים שאפשר לעשות בהם הם המומחיות המוכחת שלנו, העבודות של אנצה מוצגות לראווה ובגאווה מקצועית רבה בכל מקום, פרטי או ציבורי כאחד.
סימן ההיכר של אנצ'ה הוא ההתפעלות הראשונית שלכם מהאסתטיקה האיכותית של העבודה שלנו.
סימן ההיכר השני הוא המקצועיות הבלתי מתפשרת שלנו שמזהה כל מי שמבין בשיש.

אנצ'ה טבעי שזה שיש בע"מ

אנצה מתאימה כל חומר גלם למטרתו בצורה אופטימלית.
בעלי המקצוע של אנצה מלווים כל אבן כזאת מהרגע הראשון שבו היא מגיעה אלינו ועד שהיא מונחת בבית הלקוחות כאילו הייתה אחת ויחידה במינה.
לכן, גם התוצאות שמתקבלות ממנה בשטח אינן דומות אחת לשנייה. כל משטח עבודה מעוצב ומקבל את הייחוד שלו לפי המקום שבשבילו ליטשנו, חתכנו ועיצבנו אותו.
כל חיפוי קיר נראה אחרת משום שהאבן עצמה שנבחרה לכך טופלה באהבה כדי להתאים לתפקידה ולמקומה בצורה מושלמת ואופטימלית.
כל חדר רחצה יוקרתי או פשוט וכל שולחן לסלון או שולחן אוכל, מעידים שזהו מוצר מושלם, איכותי ומדויק מבית אנצה.
המיטב של השיש והגרניט עם מיטב אנשי המקצוע והניסיון שלהם, מהרגע שבו הלקוחות נכנסים לאנצה הם מקבלים ליווי אישי וקשוב לרצונות שלהם ולמה שהם רוצים לראות אצלם.

אנצ'ה טבעי שזה שיש

באנצה מייעצים, מעצבים, מציגים עבודות, מרחיבים את האפשרויות בפני כל לקוח עד שהוא רואה את המוצר המוגמר אצלו בבית, בדיוק כפי שחלם עליו, ברמת הגימור המושלמת שדמיין לעצמו המאפשרת רק בזכות הטכנולוגיה החדשה של אנצה.
באנצה לא מתפשרים על אף מילימטר של שיש או גרניט, על כל אפשרות עיצוב שתתאים ללקוח, ומשלבים את המשאלות שלכם עם המקצועיות המנוסה שלנו.
אחרי הכל, 30 שנות ניסיון של מוצרי שיש לכל מטרה ובכל מקום שרק תוכלו לחשוב עליו מבטיחות לכם שתקבלו את המיטב – מיטב חומרי הגלם עם מיטב המיומנות המקצועית בעבודה עליה.

 

מוזמנים להתקשר ולהתייעץ איתנו גם בטלפון 0778041882 או אפילו להשאיר לנו הודעה ונחזור אליכם.

קידום אורגני בניית אתרים

לכל שאלה או פנייה השאירו פרטיכם ונחזור בהקדם

Call